Referencje / Opinie Klientów

"Świetna i mądra zabawka. Pomaga rodzicom tłumaczyć dziecku rzeczy ważne i sprzyja budowaniu ciepłych, pełnych uwagi relacji. Polecam!"

/ Mama psycholog z Poznania.

Jeśli macie zamiar kupić puz­zle dla wła­snego czy zna­jo­mego dziecka, to zamiast kolej­nego słod­kiego pie­ska z kokardką, czy cukro­wej księż­niczki wypro­du­ko­wa­nej w regio­nach, gdzie nagmin­nie łamie się prawa pra­cow­nika, wybierz­cie te: szwedzki pro­jekt, pol­ski druk, mądra i edu­ka­cyjna treść, zabawa ćwicząca spo­strze­gaw­czość i rozu­mo­wa­nie dziecka!

/ Gadżetomama.

Super jakość wykonania i świetna zabawa z dzieckiem. Mój dwuletni synek zapamiętał już kilka wierszyków! Polecam innym mamom i dzieciom :o)

/ Urszula z Warszawy.

Dziękujemy Gro! Puzzle rewelacja! Emilka układa codziennie i dzięki wam zaczęliśmy sortować śmieci! Na razie tylko na szkło, papier , plastik i odpadki organiczne ale na początek dobre i to :o)

/ Danusia, mama z Warszawy.

Gro zabawki to szwedzka marka, która sprawia, że ​​przyjazne dla środowiska i lokalnie produkowane zabawki, uczą dzieci jak dbać o środowisko w sposób łatwy i przyjemny!
"Chcemy dać dzieciom szansę na świetną zabawę a przy okazji naukę o fundamentalnych zasadach zrównoważonego stylu życia, aby pomóc im samym, ich najbliższemu otoczeniu i całemu światu.