O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polskim przedstawicielem szwedzkiej firmy Gro Play & Design produkującej  ekologiczne, edukacyjne zabawki mające uczyć dzieci zrównoważonego rozwoju i dbałości o nasze środowisko.

Co robimy ?

Wdrażamy na rynek polski nowej jakości zabawki eko-edukacyjne.

Fakt,  że zabawki są ekologiczne, nie musi oznaczać, że są brzydkie, szare i nudne- nasze takie nie są.

Uważamy, że dzieci mają prawo do zabawy przy zdobywaniu wiedzy i zrozumienia swojego otoczenia. W końcu pewnego dnia to one będą żyć i opiekować się światem.

Dlaczego to robimy?

Bardzo dużo mówi się dzisiaj o środowisku, o wynajdywaniu nowych metod jego ochrony. Tymczasem najprostszym rozwiązaniem jest  zmiana naszego myślenia i nawyków, na bardziej ekologiczne i zrównoważone. Niestety, takie zielone- pro ekologiczne  zachowanie często  kojarzone jest z dodatkową pracą, kosztami  i poświęceniem . Jednak wybór stylu życia zgodnego z  zasadami zrównoważonego rozwoju nie powinien  być kierowany przez wyrzuty sumienia. Wg nas, takie pro ekologiczne zasady postępowania nie powinny być ani kosztowne, ani trudne.

Dokonywanie zrównoważonych wyborów musi być oczywiste i proste.

Nasza misja

Zaszczepianie i rozprzestrzenianie idei zrównoważonego stylu życia.

Gro zabawki to szwedzka marka, która sprawia, że ​​przyjazne dla środowiska i lokalnie produkowane zabawki, uczą dzieci jak dbać o środowisko w sposób łatwy i przyjemny!
"Chcemy dać dzieciom szansę na świetną zabawę a przy okazji naukę o fundamentalnych zasadach zrównoważonego stylu życia, aby pomóc im samym, ich najbliższemu otoczeniu i całemu światu.