Gry

ZESTAW DWÓCH GIER EDUKACYJNYCH

WIEWIÓRKA ELIN GRA W: „Memo i Lotto”, to 2 gry które w łatwy i wesoły sposób uczą dzieci o problemach  w środowisku naturalnym.

Elin to wiewiórka, która uwielbia, gdy jest czysto i przyjemnie w lesie, w którym mieszka. Zależy jej także, aby w mieście, gdzie żyją jej przyjaciele, również dbano o środowisko. Wie, że to co dobre dla zwierzątek i roślin, jest również dobre dla ludzi. Czasem trudno jest się zorientować co zanieczyszcza środowisko. Pobaw się z Elin, a ona wszystkiego Cię nauczy!

Zestaw zawiera elementy potrzebne do 2 gier:

  • 48 kartoników
  • 8 losów- lotto

1 Gra- Memo

To klasyczna gra w Pamięć gdzie gracze rozkładają na stole kartoniki obrazkiem do dołu i odkrywając je pojedynczo szukają pary. Jeśli ją znajdą zabieraja ze stołu. Wygrywa ten kto zbierze najwiecej par.

Dzieci, które lubią liczyć mogą grać na trochę trudniejszych zasach Elin- instrukcja w środku opakowania.

2 Gra Lotto

To gra podobna do Bingo. Gracze losują losy lotto (6 obrazkowe plansze) i szukają, pojedynczo odkrywając kartoniki, pary pasującej do ich losu lotto. Kto pierwszy zapełni planszę kartonikami i krzyknie Bingo wygrywa! Szczegółowa instrukcja w opakowaniu.

Gro zabawki to szwedzka marka, która sprawia, że ​​przyjazne dla środowiska i lokalnie produkowane zabawki, uczą dzieci jak dbać o środowisko w sposób łatwy i przyjemny!
"Chcemy dać dzieciom szansę na świetną zabawę a przy okazji naukę o fundamentalnych zasadach zrównoważonego stylu życia, aby pomóc im samym, ich najbliższemu otoczeniu i całemu światu.